Vizyona girecek filmler (Mayıs 2019) Yeni filmler

Mayıs ayının son haftasında vizyona girecek filmler ile sinema, vakit geçirmenin en eğlenceli yolu olmaya devam edecek. Seyirciler, birbirinden kaliteli yeni filmler izleme olanağına sahip olacak. İşte o filmler…

Hollywood yapımlarının ağırlıkta olduğu vizyon filmleri, özellikle Alaadin’in Will Smith’in basrolüyle yeniden çekilmiş olmasıyla dikkat çekiyor.

En son çıkan filmlere detaylı bir şekilde anlatarak, haftasonuna bir film sığdırmak isteyenlere yardımcı olalım.

WILL SMITH İLE ALAADIN

1992 yılında vizyona giren Disney yapımı Alaadin çizgi filmi, hala izlenen yapımlar arasında yer alıyor. Ancak, daha önce çekilmiş Alaadin filmlerinin yetersizliğini fırsat bilen Disney, Guy Ritchie’yi yönetmen koltuğuna oturtarak animasyonun sinema uyarlamasını hazırladı.

Başrolünde Will Smith,Mena Massoud,Naomi Scout’ın yer aldığı yeni film, 24 Mayıs’ta vizyona girecek.

GENÇLİK KOMEDİSİ: BOOKSMART

Yaza yaklaşıldığının en önemli göstergelerinden biri, gençlik komedisi türünde vizyona girecek filmlerin sayısındaki artış yaşanmasıdır.

2019 yazı da istisna olmayarak, eğlenceli gençlik komedilerinin sinemada işleneceği bir mevsim olacak. Olivia Wilde’ın yönetmenliğini yaptığı Booksmart filminin kadrosunda Kaitlyn Dever, Beanie Feldstein, Lisa Kudrow ve Will Forte yer alıyor.

Eğitim gördükleri lisenin en başarılı öğrencileri olan iki kız arkadaş, mezuniyet törenleri yaklaşınca okul hayatları boyunca pek eğlenmediklerinin farkına varırlar. Eureka anından sonra olaylar çelişmeye başlar.

KORKU FİLMİ: BRIGHTBURN

Başrolünde Elizabeth Banks, David Denman’ın yer aldığı korku,bilimkurgu Brightburn filmi, aracının kaza yapması sonucu dünyaya gelen bir çocuğun yaptıkları etrafında şekilleniyor.

Kısa sürede herkesin takdirini kazanan yeni çocuk, aslında içinde büyük bir kötülük taşımaktadır. Korku filmleri ile arası iyi olanlar için iyi bir tercih olabilir.

Yönetmenlik koltuğuna David Yarovesky’nin oturduğu film, 24 Mayıs’ta son çıkan filmler arasında yerini alacak.

FUNNY STORY

Mayıs ayının son haftasında vizyona girecek yabancı filmler arasında yer alan Funny Story, trajikomik olayları konu ediniyor.

Çevresinde oldukça saygın bir kişiliğe sahip baba, farkında olmadan genç kızının hayatını yaşanmaz hale getiriyor. Hayal kırıklıkları ve umut dolu Funny Story, güzel vakit geçirmeyi vaat ediyor.

Yönetmenliğini Michael J. Gallagher’in yaptığı filmde Matthew Glave, Emily Bett Rickards ile Jana Winternitz yer alıyor.

24 Mayıs’ta vizyona girecek filmler arasında yer alan Funny Story, güzel bir yabancı film izle tavsiyesi alanlara önerilir.

31 MAYIS 2019 VİZYONA GİRECEK FILMLER

Vizyona girecek en güzel filmler hakkında bilgi vermeye devam edelim. Yukarıda belirttiğimiz filmler 24 Mayıs’a vizyona girecek. 31 Mayıs’ta ise oldukça dikkat çekici filmler sinema salonlarında yerlerini alacak.

Bir hafta sonra yeni çıkan filmler başlığıyla yayınlanacak yapımlar şöyle: For the Birds, Godzilla: Canavarlar Kralı, Rocketman ve Ma

Bu filmleri 31 Mayıs’tan itibaren en yakın sinema salonlarından izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.