Ülkü Ocakları başkanından Canan Kaftancıoğlu’na “tecavüz” göndermeli tehdit

Eski Ülkü Ocakları Başkanı Orhan Topçu, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’na tecavüz göndermesinde bulunarak tehdit etti.

23 Haziran İstanbul seçiminden önce İstanbul’a konvoy oluşturarak gelen MHP lideri Devlet Bahçeli’nin görüntülerini paylaşmıştı. Görüntüleri tersine çeviren Kaftancıoğlu, Bahçeli’nin İstanbul’dan geri geri çıkmasını esprili bir şekilde takipçileriyle paylaşmıştı. Söz konusu videoya tepki gösteren bazı milliyetçi hesaplar ise Kaftancıoğlu’na hakaret dolu mesajlar gönderdi.

Son olarak eski Ülkü Ocakları Başkanı Orhan Topçu, Kaftancıoğlu’na hakaret ederek, toplu tecavüz ifasında bulunan bir tweet paylaştı.

Topçu Twitter hesabından paylaştığı mesajda, “Videoyu geri sararak bir komiklik yapmışsın. Çok yaratıcı değil ama senden de fazla bir şey beklemiyoruz. Neticede senin durduğun yeri biz 50 yıl geri sararak tarih sahnesinden sildik.

Söz, günü geldiğinde sadece İstanbul’a değil, sana da konvoyla gireriz!
@ccanannnnnn” dedi.

KAFTANCIOĞLU TEPKİ GÖSTERDİ

Canan Kaftancıoğlu, Topçu’nun tecavüz imasinda bulunan paylaşımına tepki göstererek, “Siz komiklik bile yapamamışsınız.
Yaratıcılık kısmına gelince ise takdir vatandaşın..
Ufacık bir hatırlatma tanı(ş)madığınız kişilerle sizli/bizli konuşmak ise siyasi değil insani bir nezaket kuralıdır bu arada” dedi. (Mugayir)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.