THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı ve eşi Tuğçe Saatman için kırmızı halı serilmiş

Türk Hava Yolları (THY) yönetim kurulu başkanı İlker Aycı ve eşinin İstanbul Havalimanında kırmızı halı ile larsilanfigi görüntüler ortaya çıktı.

Sosyal medyada paylaşılan video kaydında, Aycı ve Tuğçe Saatman için üst düzey karşılama düzenleniyor. Kırmızı halının her iki tarafında karşılama için kabin memurları ve THY yöneticileri olduğu iddia edilen kişiler bulunuyor.

Geçtiğimiz günlerde Airporthaber’den Ali Kıdık’ın yazısında dile getirdiği iddialardan sonra ortaya çıkan görüntüler, söz konusu iddiaları güçlendirir nitelikte. Kınık, Aycı ve eşi Tuğçe Saatman için yurtdışı ve yurtiçi seyahatlerde aşırı lüks harcamalar yapıldığını ifade etmişti. Ayrıca, Saatman’ın THY’ye çok sayıda arkadaşını uzman olarak ise aldırdığının da altını çizmişti. Görüntüler, Aycı ve eşinin karşılanması için üst düzey isimlerden oluşan bir heyet oluşturulduğunu da kaydeden Kıdık, heyette yer alan yöneticilerin adlarını da açıklamıştı.

Geçtiğimiz aylarda dünya evine giren İlker Aycı ve Tuğçe Saatman çiftinin nikah şahitliğini Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan yapmıştı.

Aycı çifti, Ali Kıdık’ın yazısına ve son olarak ortaya çıkan görüntüler için herhangi bir açıklamada bulunmadılar. (Mugayir)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.