The Mandalorian izle – The Mandalorian Türkçe altyazılı izle

Star Wars serisinin dizi versiyonu olan The Mandalorian yayınlanmaya başladı. Peki dünya genelinde birçok hayranı olan serinin dizisi The Mandalorian nasıl ve nereden izlenir?

Yayın hayatına geçtiğimiz günlerde başlayan Disney + ilk orijinal içeriği olan The Mandalorian, büyük heyecana neden oldu. Netflix’e rakip olması beklenen Disney + platformu da söz konusu dizi ile piyasaya hızlı bir giriş yapmış oldu.

Game of Thrones dizisinin küresel ölçekte elde ettiği maddi getirinin de Star Wars serisinin diziye uyarlanmasında önemli bir rol aldığı ifade ediliyor.

Şu ana kadar 1 bölüm yayınlanan The Mandalorian, izleyiciler ve eleştirmenler tarafından büyük beğeni almayı başardı. IMDB listelerine hızlı giriş yapan dizi, 9.3 puan ile Game of Thrones seviyelerinde beğeni puanına sahip.

Jon Favreau’nun yaratıcısı olduğu The Mandalorian dizisini izlemek için Disney + üyesi olunması gerekiyor. Disney + bedava izlenilemiyor. Ücretli üyelik gerektiren bir platform olan Disney + önümüzdeki dönemde orijinal içerik sayısını daha da artırması bekleniyor.

Ayrıca, The Mandalorian Türkçe altyazı desteği ile Disney + platformunda izlenebiliyor.

The Mandalorian Türkçe altyazılı izle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.