The Mandalorian 2. bölüm izle – Türkçe Altyazılı izle

The Mandalorian dizisi 2. bölümüyle Star Wars hayranlarının farklı bir hikayeye kendilerini kaptırmalarına neden oldu. The Mandalorian 2. bölümünü nasıl izleyebilirim?

Star Wars film serisinin dizi uyarlaması olan The Mandalorian bebek Yoda ve Mandalorian asılı kiralık suikastçı arasındaki ilişki üzerine kurulmuş. 2. bölümde bebek Yoda’yı öldürmek için kiralanan Mandalorianlı farklı bir hikayenin başlamasına neden oluyor.

Sevimliligiyle sosyal medyada fenomen haline gelen bebek Yoda‘nın ilk defa görüldüğü The Mandalorian 2. bölümü pek çok kişinin izlemek için yoğun çaba sarf etmesine neden oluyor.

Hikayesi ve Star Wars serisinden aşina olunan grafiklerle kendine hayran bırakan The Mandalorian dizisinin 2. bölümünü nasıl izleyebilirim?

Disney Plus platformu üzerinden yayınlanan The Mandalorian dizisi, Disney+ adresinden yüksek kalite ile izlenebilir.

Ayrıca, dizgiyi izlemek için yeterli bütçeye sahip olamayanlar da çeşitli internet siteleri aracılığıyla The Mandalorian 1 ve 2. bölümlerini rahatlıkla izleyebilirler.

Disney + platformu halihazırda Türkçe altyazı ve Türkiye’de faaliyet göstermiyor. Ancak, kısa sure içerisinde Netflix‘in ağırlığı olan Türkiye piyasasına da girmesi bekleniyor.

0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.