Once Upon A Time In Hollywood fragman izle Youtube

Ünlü yönetmen Quentin Tarantino’nun 9. filmi olan Once Upon a Time in Hollywood filminin fragmanı Youtube’de yayınlandı. Birbirinden ünlü isimlerin bir araya getiren film, yeni fragmanı ile heyecan dalgasına neden oldu.

Kadrosunda Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Margot Robbie, Al Pacino, Dakota Fanning ve Kurt Russell gibi isimleri barındıran film, son yılların en yüksek beklentili filmi olarak dikkat çekiyor.

2018 yılında çekimlerina başlanan Once Upon a Time In Hollywood filminin galası Cannes’da yapıldı. Galada filmin yıldız oyuncuları şıklıklarıyla göz kamaştırdı.

ONCE UPON A TIME IN HOLLYWOOD KONUSU

1969 yazının Los Angeles’ında geçen filmde, sektör değiştirerek Hollywood’da iş kapmak isteyen bir ünlü bir aktörün tutunma mücadelesi anlatılıyor. Aktörün yakın arkadaşı ve ayni zamanda dublörü de filmlerde dublör olarak değil, aktör olarak yer almak istemektedir.

İkili arasındaki ilişkilerin ön planda olduğu Once Upon A Time In Hollywood filminde arka planda ise kült bir yapılanmanın lideri olan Charles Manson ve takipçilerinin oyuncu Sharen Tate ve dört arkadaşının öldürülmesi işleniyor.

ONCE UPON A TIME IN HOLLYWOOD VİZYON TARİHİ NE ZAMAN

Geniş kadrosuyla dikkatleri çeken Once Upon A Time In Hollywood, filmi 23 Agustos 2019’da vizyona girecek.

Gala sonrasından açıklama yapan eleştirmenler, filmi beğendiklerini dile getirdiler.

Film, Türkiye’de Bir Zamanlar Hollywood’da olarak yayınlanacak.

ONCE UPON A TIME IN HOLLYWOOD FRAGMAN

İki buçuk dakikalık fragman yayınlanan film, buyuk beklentilere neden oldu. Kendine has sinema diliyle 21. yüzyıl sinemasında önemli bir yer kaplayan Qeentin Tarantino’nun 9. filmi olması da beklentilerin artmasına neden oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.