“Jeffrey Epstein’in Donald Trump ve Bill Clinton ile yakın ilişkisi vardı”

Amerika Birleşik Devletleri’nde tutuklu bulunduğu hapishanede intihar eden milyarder iş adamı Jeffrey Epstein’in politik bağlantıları konuşuluyor.

ABD Başkanı Donald Trump’ın da sosyal medya hesapları aracılığıyla yayılmasına katkıda bulunduğu belgelere göre Jeffrey Epstein, rest olmayan biriyle ilişkiye girme suçundan tutuklanmadan önce “seks partileri” düzenliyordu. Bu partilere ABD’nin eski Başkanı Bill Clinton’ın da katıldığı iddia ediliyor.

Başkanlık döneminde Monica Levinsky ile yaşadığı ilişki ile gündemde uzun süre yer edinen Clinton’a yönelik ciddi suçlama, Başkanlık seçimlerin yaklaştığı ABD’de seçim sürecine de etki edecek nitelikte.

2016 yılında Başkan seçilen Donald Trump, hackerların Demokrat Parti’ye ait yazışmaları ele geçirip yayınlamaları ile seçim sürecinde avantaj sağladığı belirtiliyordu. Clinton’a yöneltilen iddiaların da ayni etkiyi yaratabileceği konuşuluyor.

“EPSTEİN’İN DONALD TRUMP İLE YAKIN İLİŞKİSİ VAR”

Donald Trump’ın “Jeffrey Epstein ve Demokrat Parti” mensupları arasında ilişki olduğuna yönelik iddiaları paylaşmış olmasını, kendisine yönetilecek suçlamaların inene geçmek için kullanmış olabileceği de ifade ediliyor.

DailyWire, Bill Clinton ile Epstein’in yakın ilişki içinde olduğunu ve suç mahalli olarak kullanılan adaya gittiğini haberlestirerek iddiaları farklı bir boyuta taşırken, ayni haberde Donald Trump’ın da Epstein ile ilişkisi olduğunu ve söz konusu adayı ziyaret ettiğini haberlestirdi. (Mugayir)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.