HBO’dan yeni Game of Thrones dizisi

Game of Thrones dizisinin yayıncı kuruluşu HBO’nun, final yapacak dizinin devamı niteliğinde bir proje üzerinde çalıştığı iddia ediliyor.

Dünya genelinde 150 milyondan fazla abonesi bulunan HBO, su ana kadar yayınlanmış diziler arasında en fazla geliş elde ettiği Game of Thrones’taki olayların öncesinin işleneceği yeni bir dizi için hazırlıklarını tamamladığı ve 2020 yılında hekimlere başlanacağı iddia ediliyor.

Bloomberg’in HBO’nun üst düzey bir yetkilisine dayandırdığı haberinde, en büyük gelir kaynağı olan Game of Thrones evreniyle ilgili yeni planlarının olduğu, ayrıca farklı kitlelere hitap edecek yeni dizi projelerini de yayınlayacaklarını ifade ettiğini bildirdi.

Sadece ABD’de 50 milyonda fazla takipçisi olan HBO’nun iddia edilen planı, GOT sonrası gelir kaybını minimize etmek için atıldığı kaydediliyor. Breaking Bad, The Sopranos gibi dizilerin de yayıncı ve yapımcısı olan HBO, kaliteli içerikleri nedeniyle tercih ediliyor.

HBO’NUN YENİ DİZİLERİ

Game of Thrones’un final yapmasıyla oluşacak boşluğu çok sayıda yeni yapımla kapatmak isteyen HBO, yeni dizilerini ve yayın tarihlerini duyurdu.

Deadwood, Los Espookys,Watchmen, His Dark Materials, Catherine The Great ve The Undoing şu ana kadar HBO tarafından duyurulan yapımlar oldu.

Söz konusu yapımlar arasında sinema filmiyle de beğeni toplayan Watchmen’in dizi versiyonu büyük bir heyecanla bekleniyor. (Mugayir)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.