George Miller, Mad Max (5) The Wasteland ve devam filmleri hakkında konuştu

Mad Max serisinin yönetmeni ve yaratıcısı George Miller, serinin devamı hakkında meraklılarını heyecanlandıracak açıklamalarda bulundu.

Indiewire dergisine ropörtaj veren Miller, serinin sonraki filmi olacak Mad Max Wasteland’ın ön çekimlerinin başladığını duyurdu. Mad Max serisinden daha fazla film çıkabileceğini dikkat çeken Miller, Furiosa karakterini örnek olarak verdi.

“Elimizde iki hikaye var. Her ikisinde de Max ve Furiosa var. Halletmemiz gereken bazı isler var. Ama ikisi de kesin olarak hayata gececeğe benziyor.”

Dünya genelinde büyük hasılat yapan Mad Max Furry Road, filmindeki hikayenin devamı olacak Wasteland’ın önümüzdeki yıl gösterime girmesi bekleniyor.

Miller, film serisindeki her karakteri özel olduğunu ve arkalarında güçlü bir hikaye olduğunu belirterek, 5-10 yıllık süre zarfında daha fazla devam filminin beyaz perdeye aktarılabilecegini ima etti.

“Size filmdeki her karakterin öyküsünü anlatabilirim. Gitarın ve The Doof Warrior’un hikayesini anlatabilirim. Onun gitarın nasıl yapıldığını ve konuşmayan sadece gitarının diliyle iletişim kuran birinin nasıl kıyametten kurtulduğunu anlatabilirim. Ayrıca Ölümsüz Joe için nasıl çalışmaya başladığını da anlatabilirim. Kısacası, her karakterin arkaplani var.”

Hazırlık çekimlerine başlatılan Mad Max Wasteland’ın kadrosunda Tom Hardy’nin yer almasına kesin gözüyle bakılıyor. (Mugayir)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.