Game of Thrones’un oyuncularından dizinin final (8) sezonuna tepki

Game of Thrones’un final sezonu sadece izleyicileri değil, oyuncuları da büyük hayal kırıklığına uğratmış. Dizinin 8. sezon çekimlerinden öncesini gösteren video kayıtları, Kit Harrington (Jon Snow) ve Emilia Clarke (Daenerys Targaryen) şaşkınlıkları dikkat çekiyor.

Game of Thrones 8. sezon senaryosunun okunması esnasında kameraya yansıyan tepkiler, oyuncular daha iyisini hak ediyorlardı dedirtiyor. Jon Snow karakterinin Daenerys’i hançerleyerek öldürdüğü bölümün okunması iki oyuncunun şoka girmiş bir şekilde birbirlerine ve daha sonra da Maisie (Arya Stark) ile Sophie Turner (Sansa) bakmalarına neden oluyor.

Bir başka videoda ise Varys karakterini canlandıran Conleth Hill, Daenerys’in ejderhası tarafından yakılarak öldürüldüğü bölümün okunmasından sonra sandealyesine yaslanarak uzun bir sure tepki vermiyor.

https://youtu.be/rVbbmvHyT6w

David Benioff ve D.B Weiss, oyuncuların ve izleyicilerin hem fikir oldugu final sezonunun kotu olmasının sorumlusu olarak ön plana çıkıyorlar. Diziye ve 7 sezondur muazzam gelişim kaydeden karakterlere ve dizinin uygunsuz bir şekilde sonlandırılması, uzun sure atlatilamayacak travmalara bile neden olmuş olabilir.

Benioff ve Weiss’in Star Wars filmi çekmek için bu denli kötü bir sezon hazırladıkları iddiası he gecen gün kuvvetlenirken, ikiliyi olan tepki “nefrete” dönüşme emareler gösteriyor.

GAME OF THRONES ALTERNATİF FİNAL

Fenomen dizinin bir grup hayranı alternatif final hazırlamak için kafa kafaya verip 8. sezonu yeniden sekillendirmeye çalışıyorlar.

Reddit’in r/freefolk topluluğu aracılığıyla buluşan hayranlar, Game of Thrones’un final sezonunu kabullenmek istemiyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.