Game of Thrones’un Gray Worm’u (Gri Solucan) Battle of Winterfell çekimleri esnasında ABD Başkan yardımcısının adını haykırdı: Mike Pence

Game of Thrones dizisinin önemli karakterlerinden Gray Worm‘u canlandıran Jacob Anderson’un “Battle of Winterfell” çekimler esnasında ABD Başkan yardımcı Mike Pence’in adını haykırdığı ortaya çıktı.

Jimmy Kimmel Live konuk olan dizinin yapımcıları David Benioff ve D.B Weiss, çekimler esnasında yaşanan ilginç olayın nasıl gerçekleştiğini anlattılar. Benioff, yönetmen Miguel Sapochnick‘in dizi tarihinin en uzun savaş sahnesinin çekimleri esnasında yorgun düşen Anderson’u motive olması için bir şeyler haykırmasıni istediğini, ancak Anderson’un üç kere “Mike Pence, Mike Pence, Mike Pence” diyerek haykırdığını dile getirdi.

Çekimleri 55 gün süren savaş sahneleri esnasında oyuncuların çok zor anlar yaşadıkları ve yorgunluktan bitap düştüklerinin altını çizen yapımcılar, Anderson’un sözlerini de düzenleme esnasında yeniden yapılandırdıklarını belirttiler.

Game of Thrones dizisinde Gray Worm(Gri Solucan) karakterini canlandıran Jacob Anderson

Gray Worm( Gri Solucan) karakterini canlandıran Jacob Anderson, hadım edilmiş savaşçı birlik olan “Lekesizler”in komutanı konumunda. White Walkers ve zombilerle savaşta ön hatta yer alana Lekesizler, cesur ve itaatkar yapılarıyla biliniyorlar.ABD Başkan yardımcısı Mike Pence, muhafazakar yapısıyla tanınıyor. Kimi Trump karşıtları, Trump’a bir şey olması halinde Pence’in Başkan yardımcısı sıfatıyla Başkanlık koltuğunu devralmasını Trump’tan daha kötü olarak görüyorlar.(Mugayir)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.