Game of Thrones final sezonunda Brienne ve Tormund’un buluşma sahneleri kesilmiş

Final sezonunun yayınlanması ile çoğu izleyicinin ağzında acı tat bırakan Game of Thrones dizisiyle ilgili yeni detaylar gün ışığına çıkıyor. Dizinin sevilen iki karakteri Brienne of Tarth ve Tormund Giantsbane arasında geçen sahnelerin olduğu ortaya çıktı.

Finaliyle büyük hayal kırıklığı, kötü senaryosuyla da sert eleştirilerin hedefi olan fenomen dizi, pek çok izleyici için tam anlamıyla hayal kırıklığı oldu.

Dizinin son sezonu için çeşitli hayallere kapılan izleyiciler, özellikle bazı karakterler arasında etkileşim olmasına umuyorlardı. Bu karakterlerden ikisi Brienne of Tarth ve Tormund Giantsbane olarak öne çıkıyorlardı. Tormund’un Brienne için söylediği “is the big woman here” sorusu, sosyal medyada birçok “meme”ye kaynaklık etmişti.

Tormund karakterini canlandıran Kristofer Hijvu, GOT finalinin yayınlanması sonrasında başına yaptığı açıklamada, Brienne(Gwendoline Christie) karakteri ile final sezonu için çok sayıda sahne çektiklerini ancak sahnelerin uzunluğu gerekçesiyle diziden çıkarıldıklarını açıkladı.

Hijvu, sahnelerin birinde “flört” olarak değerlendirilebilecek bir konuşma geçtiğini de sözlerine ekledi.

Game of Thrones finalinin hayal kırıklığını hala üzerlerinden atamamış hayranları, bu bilgi sonrasında kendilerini kandırılmış hissetmiş olmalılar. (Mugayir)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.