Game of Thrones final bölümüne günler kala en iyi oyuncu kim? tartışması yaşanıyor?

Game of Thrones Pazartesi günü yayınlanacak 8. sezon 6. bölümüyle final yapacak. 8 sezon boyunca birçok hayal kırıklığı ve sürprizin yaşandığı dizinin en iyi oyuncusu kim? tartışması yaşanıyor.

Reddit’te açılan ve 50 binden fazla kişinin oy kullandığı başlıkta Cersei ve Jamie Lannister’ın ensesi çocuğu olan Joffrey’in en iyi oyuncu olduğu görüşü büyük destek aldı.

Gadarlığıyla pek çok izleyicinin nefretini kazanan Joffrey, Stark hanesinin reisi Eddard Stark’ın infaz emrini vererek Game of Thrones’ta kanlı çatışmaların başlamasına neden olmuştu.

Güce olan tutkusunu insanları ezerek tatmin eden Joffrey, ölümüne neden olduğu “karakterlerin ahını almış” dedirten bir şekilde zehir verilerek öldürülmüştü.

Rol aldığı sürece nefret edilen Joffrey karakterini canlandıran Jack Gleeson, oyunculuğuyla hayranlık uyandırmıştı. Söz konusu tartışmada yorum yapan bir GOT izleyicisi, “Nefret edilecek çok fazla karakterin olduğu bir dizide, karakteri uzun zaman önce ölmüş olmasına rağmen kendisine duyulan nefretin canlı lldigu Joffrey’i canlandıran Gleeson, açık ara en iyi oyuncu” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.