Kit Harington, Game of Thrones finali nedeniyle stres ve alkol kullanımını tedavi etmek için rehabilitasyon merkezinde kalıyor

Game of Thrones finali nedeniyle yoğun stres ve alkol kullanımı sorunu yasaya Kit Harington, tedavi olmak için rehabilitasyon merkezine yattı. Jon Snow karakterini canlandıran Harington’un finalde olumsuz etkilendiği belirtiliyor.

Geçtiğimiz günlerde basına yansıyan “Harington pahalı bir rehabilitasyon merkeziyle görüştü” haberlerine açıklık getiren Harington’un sözcüsü, Kit’in yoğun stres ve alkol kullanımıyla basa çıkmak icin bir ay boyunca rehabilitasyon merkezinde kaldığını açıkladı.

9 yıl boyunca Game of Thrones dizisinde Jon Snow’u canlandıran Harington’un dizi bittiği için mi yoksa finalde duyduğu hayal kırıklığından dolayı mi stres ve alkol problemi yaşadığı ise bilinmiyor.

Game of Thrones 8. sezonu, izleyiciler arasından olduğu kadar başta Kit Harington ve Emillia Clarke (Daenerys Targaryen) hayal kırıklığına neden olmuştu. GOT 8.sezon finali senaryosunun okunduğu esnada yaşananlara tepki gösteren ikili uzun süre boş bakışlarla etrafa baktıkları görüntüler ortaya çıkmıştı.

Harington’a tedavi süresince Game of Thrones dizisinde Ygrite karakterini canlandıran eşi Rose Leslie’nin destek verdiği de kaydediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.