Game of Thrones 8. sezon senaryo hataları izleyicileri çileden çıkardı

Game of Thrones 8. sezonda şahit olunan mantık hataları izleyicileri çileden çıkardı. 7 sezon boyunca birçok kişi tarafından tutumlu olması nedeniyle takdir edilen senaryo ekibi, Targaryen’in ejderhasının kolaylıkla vurulması sonrasında yeni bir hatayla gündemdeler.

Game of Thrones’un 1. sezon 1. bölümünde sonraki 7 sezon boyunca yaşananları sezdiren bir sahnede Stark ailesini çocukları ve John Snow birer birer Kurt yavrusu ediniyorlardı. Anneleri öldüğü için ölümle burun buruna kalan yavru kurtlar, Snow’un önerisiyle Eddard Stark tarafından çocuklarına dağıtılmıştı.

7 sezon boyunca pek çok Game of Thrones hayrani tarafından dizi oyuncuları kadar sevilen kurtlar, her gecen sezon daha az görünür olmakla birlikte dizinin ilk 3 sezonundaki görüntüleri ve Red Wedding esnasında katledilmiş kardeşleriyle akılda kaldılar.

Dizinin 2. sezonunda heybettiyle dikkat çeken John Snow’un kurdu hayalet, 8. sezonda bir köpek boyunda olarak ekrana gelmesinden dolayı büyük hayal kırıklığına ve espriler neden oldu. “Neredeyse bir insan boyunda olan hayalet, 8. sezonda sihirli bir şekilde küçülerek normal bir köpek haline gelmiş. Senaristler ne yapıyor” diyen bir GOT hayranı şaşkınlığını dile getirdi.

Hayaletin esrarengiz bir şekilde küçülmesi ile devam eden hatalar zinciri, dizinin kalan iki bölümünde daha büyük hatalar olabileceği konusunda endişelere neden oluyor. (Mugayir)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.