Game of Thrones 8. sezon kaç bölüm?

Dünya genelinde milyonlarca izleyiciyi ekran başına çeken Game of Thrones dizisi 8. sezonuyla heyecan dolu anlara neden oluyor. Pek çok kişi Game of Thrones 8. sezon kaç bölüm? diye soruyor. İste cevabı…

Yayınlandığı günden bu yana heyecan fırtınası şeklinde devam eden fenomen dizi, finale sezonuyla izleyicilerine veda etmeye etmeye hazırlanıyor.

Daha önceki 7 sezonun aksine 8. sezon hem bölümlerin süreleri hem de bolum sayısı olarak farklılıklar içeriyor. Geçmiş sezonlarda 10 bölüme yayılmış Game of Thrones maratonun, final sezonunda dizi için radikal sayılacak bir değişikliğe giderek bölüm sayılarında azalmaya gidildi.

Televizyon tarihinin başarılı dizisi olarak kabul edilen Game of Thrones, final sezonunda izleyiciler için pek de tatmin edici olmasa da Game of Thrones’un 8. sezonu 6 bölümden oluşuyor.

GAME OF THRONES 8. SEZONU HAYAL KIRIKLIĞI YARATTI

Büyük beklentilerle 2 yıl boyunca final sezonunun yayınlanmasını bekleyen izleyiciler, 8. sezonda su ana kadar yaşayanlardan memnun değiller.

Kurgusu ve G.R.R Martin’in güçlü kalemiyle ilerleyen her sezon ve bölümde daha fazla kişiyi kendine hayran bırak Game of Thrones, 8. sezon itibariyle yoğun eleştirilerin hedefi haline geldi. Özellikle kurgu ve yapımcılar David Benioff ile D.B Weiss, son sezonu baştan savma bir şekilde hazırlamakla suçlanıyorlar.

GAME OF THRONES 8. SEZON FİNALİ NE ZAMAN VE HANGİ KANALDA YAYINLACAK?

Televizyon tarihinin en pahalı dizisi olan Game of Thrones, Pazartesi günü final bölümüyle ekranlara gelecek.

Türkiye saatiyle ABD’de saat 04:00’da yayınlanmaya başlanacak olan final, Türkiye yayın haklarının sahibi BEIN tarafından eş zamanlı olarak Türkçe altyazı desteğiyle abonelerine sunulacak. Erken kalkmak istemeyenler, saat 21:00 tekrarını izleyebilecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.