Game of Thrones 8. sezon 6. bölüm sızdı mı?

Dünya genelinde milyonlarca hayrına sahip Game of Thrones Pazartesi günü yayınlanacak 8. sezon 6. bölüm ile final yaparak ekranlara veda edecek. Geride tatmin olmamış birnkitle bırakacak sevilen dizi Game of Thrones’un 8. sezon 6. bölümü sızdı mı? sorusu, birçok gizemi çabucak aralatarak rahat uyumak isteyenlerin cevabını aradığı soru. İşte cevabı…

8 sezon boyunca yeni bölümlerini spoiler yemeden izlemek icin uykularından feragat edecek kadar tutkulu izleyicilere sahip Game of Thrones, final bölümüyle ekranlara veda edecek.

Önceki sezonlarda çok sayıda sızıntı yaşayan dizi, son olarak 8. sezon 3. bölümünde yine sızıntıyla karşı karşıya kalmıştı.

Birçok izleyicinin son bölümün sızacağına dair beklentilerini yaşayanlardan tecrübe kazanarak önlemleri artıran yayıncı kuruluş HBO, şu ana kadar herhangi bir sızıntı olmasını engelledi.

GAME OF THRONES FİNAL BÖLÜMÜ NE ZAMAN

Fenomen dizinin final bölümü Türkiye saatiyle Pazartesi günü 04:00’te yayınlanarak ekranlara veda edecek.

GAME OF THRONES HANGİ KANALDA

Birinci sezondan itibaren Game of Thrones’un yayin haklarına sahip olan Digitürk yeni adıyla BEIN, 8. sezonun da yayin haklarına sahip.

BEIN, diziyi Türkiye’de ABD ile es zamanlı olarak yayınlıyor. Türkçe dublaj desteği vermeyen BEIN, altyazılı olarak izlenmesine olanak sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.