Game of Thrones 8. sezon 5. bölüm hangi kanalda, saat kaçta?

Game of Thrones son bölümü ABD’de 14 Nisan’da yayınlanacak. Peki fenomen dizi Türkiye’de hangi kanalda ve saat kaçta yayınlanacak? İste Game of Thrones’un Türkiye’de yayın kanalı ve saati haberimizde…

Sekizinci ve final sezonu yayınlanan Game of Thrones dizisinin dünyada olduğu gibi Türkiye’de de çok sayıda hayranı bulunuyor. Amerika Birleşik Devletleri’nde 14 Nisan’da yayınlamak dizi, Türkiye’de hangi kanalda ve saat kaçta yayınlanacak?

Yayıncı HBO kanalında 6 bölümlü bir sesonla final yapacak olan Game of Thrones, 14 Nisan’da finalden önceki bölüm olan 5. bölüm yayınlanacak. Türkiye’deki yayın haklarına Digitürk’ün sahip olduğu dizi 1. nolu BEIN HD kanalında yayınlanacak.

Digiturk, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi diziyi ABD ile aynı anda yayına sokacak. Amerika’da 14 Nisan’da yayınlanan dizi Türkiye saati ile 14 Nisan’ı 15 Nisan’a bağlayan gece, sabaha karşı 04.00‘te Türkçe altyazılı olarak yayınlanacak. Dizinin tekrarı ise 15 Nisan akşamı olacak.

Sekizinci sezon boyunca dizi her hafta, pazar günleri gece yarısı ABD saatiyle yayınlancak, ardından pazartesi akşamları tekrarı verilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.