Formula 1 İspanya Grand Prix ne zaman? Formula 1 İspanya Grand Prix saat kaçta? Formula 1 İspanya Grand Prix hangi kanalda?

Formula 1’de sezonun 5. yarışı İspanya Grand Prix ile devam edecek. Motorsporları izleyecileri büyük bir heyecan ile İspanya Grand Prix’ini bekliyorlar ve yarışa ilişkin Formula 1 İspanya Grand Prix’i ne zaman? Formula 1 İspanya Grand Prix’i saat kaçta? ve Formula 1 İspanya Grand Prix hangi kanalda yayınlanacak? sorularına yanıt arıyorlar. İste soruların ve daha fazlası haberimizde…

Formula 1 sezonunun 5. yarışı olan İspanya Grand Prix’i 10-12 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Cuma günü serbest antrenman, Cumartesi günü önce serbest antrenman ardından da sıralama turları yapılacak. Merakla beklenen İspanya Grand Prix’i ise Pazar günü düzenlenecek.

FORMULA 1 İSPANYA GRAND PRİX’İ SAAT KAÇTA

Formula 1 İspanya Grand Prix’i Cuma günü saat 11:00’deki antrenman turlarının 1. seansı ile başlayacak. Aynı gün içerisinde saat 15:00’te 2. antrenman seansı yapılacak. Antrenma seanslarının sonuncusu olan 3’su ise Cumartesi günü saat 12:00’de gerçekleştirilecek.

Sıralama turlarından sonra Pazar günkü İspanya Grand Prix’i yarışında sürücülerin hangi sıradan yarışa başlayacağını belirlemek için Cumartesi günü saat 15:00’te Sıralamayı Turları yapılacak.

Büyük bir heyecanla beklenen ve birbirinden büyük takımların ve sürücülerin yer aldığı Formula 1 sezonunun 5. yarışı olan Ispanya Grand Prix’i Pazar günü saat 15:10’da verilen startla başlayacak ve 2 saat boyunca güçlü motorların sesleri ile izleyicilere göz ve ses zevki yaşatacak.

FORMULA 1 İSPANYA GRAND PRİX’İ HANGİ KANALDA

Formula yarışlarını S Sport, Bein Sport ve Spor Smart kanalları canlı yayınlıyor. Ancak futbol programları nedeniyle söz konusu kanalların Formula 1 yayınlarında aksama yaşanabiliyor.

Formula 1 İspanya Grand Prix’i Pazar günü saat 15:10’da Spor Smart kanalında canlı yayınlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.