El Camino A Breaking Bad dizisinin fragmanı yayınlandı/ Yayın tarihi belli oldu

Finaliyle ağızlarda ekşi tat bırakan Breaking Bad dizisinin devamı olan El Camino A Breaking Bad filminin fragman ve yayın tarihi belli oldu.

Heisenberg lakaplı Walter White’ın (Bryan Cranston) hayatını kaybetmesiyle son bulan dizide, Jesse Pinkman, meth üretimini Heisenberg kalitesinde gerçekleştiren tek kişi olarak uyuşturucu kartellerinin hedefi haline gelir.

Jesse Pinkman’in kartel tarafından esir alınarak zorla meth üretimi yapılması etrafından şekillenecek yeni filmde, Jesse hem polisten hem de uyuşturucu kartellinin elinden kurtulmaya çalışacak.

Uyuşturucu imal eden ve satan iki karakter olan Jesse Pinkman ve Walter White, uğraşlarına rağmen pek çok kişi tarafından sevilen iki karakter olabilmislerdi. Hayata tutunmak amacıyla seçtikleri yolda kendilerini kartellerin içinde bulan ikili, pek çok badire atlatmış, tam kurtulduktan diye düşünürken bütün kazançlarını çaldırmışlardı.

FRAGMANI YAYINLANDI

Netflix ve AMC ortak yapımı filmin ilk fragmanını da yayınlandı. Fragmandan Aaron Paul aka Jesse Pinkman görülmezken, dizide de yer alan Skinny lakaplı arkadaşı polis sorgusunda Jesse ile ilgili sorulara cevap verirken görülüyor.

Fragmani ile büyük bir heyecana neden olan filmin yapımını ve senaristligini Breaking Bad dizisinin de yaratıcısı olan Vince Gilligan tarafından üstleniyor.

El Camino A Breaking Bad filminin fragmanını linkten ulaşabilirsiniz

EL CAMİNO A BREAKİNG BAD YAYIN TARİHİ

Merakla beklenen El Camino A Breaking Bad filminin yayın tarihi de belli oldu. Film, ilk olarak Netflix’te dha sonra da AMC tarafından yayınlanacak.

Film Netflix olatfirmu üzerinden 11 Ekim 2019’da yayınlanacak. AMC’de ne zaman yayınlayacağı ise henüz açıklanmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.