Dogs of Berlin 2. sezonu ne zaman? Dogs of Berlin konusu ne?

Netflix’in Dark’tan sonraki ikinci Almanya yapımı dizisi Dogs of Berlin 2. sezonu ne zaman? Diziye yeni başlayacak olanlar da konusu ne? diye soruyorlar. İşte, gerilim, gizem ve siyaset yüklü Netflix dizisinin yeni sezonunun ne zaman başlayacağı ve konusunun ne olduğu detaylı bir şekilde yazımızda.

Son yıllarda La Casa Del Papel, Hakan Muhafız ve Dark gibi ABD dışındaki yapımları yayınlayan Netflix, Almanya’dan Dogs of Berlin isimli yeni bir diziyle oldukça beğeni topladı.

Birinci sezonu yayınlanan dizideki oyunculuk, sinematograf ve her yerinden buram buram akan siyaset ile Dogs of Berlin, özellikle Türkiye’de çok beğenildi.

Netflix platformu üzerinden yayınlanan dizinin yeni sezonu henüz onaylanmamış olduğu icin akıbeti konusunda da hala suren bir belirsizlik devam ediyor. Oldukça beğenilmesine rağmen Dogs of Berlin 2. sezon duyurulmasının neden bu kadar uzun sürdüğü bilinmiyor.

DOGS OF BERLİN KONUSU NEDİR?

Futbol hayatını Almanya’da sürdüren Türk oyuncu Okan Erdem bir cinayet kurban gider. Alman yetkililer, cinayeti çözmek için iki polis görevlendirirler ancak söz konusu polislerden birisinin yer altı bağlantıları, davanın çözülmesine olumsuz etki yapar.

Neo-Nazi bağlantısı nedeniyle güven vermeyen polis memuru Grimmer’in yanına, denge sağlamak amacıyla Turkiye kökenli bir polis görevlendirilir. Erdem’in cinayetini çözmekle görevlendirilmiş iki polis arasındaki farklılıklar, dizinin esas konusunu oluşturur.

İkili arasında yaşanan gerilim ve güvensizlik, kaliteli kadrosuyla izleyiciyi de içine çekecektir.

Berlin yer altı gruplarıyla yüzleştiklerinde kendileriyle ilgili olan sorulara bir yenisi eklerler, psikolojik ve sosyolojik altyapısı kusursuz yakın hazırlanmış bu diziye kendini kaptırmamak elden değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.