Call of Duty Modern Warfare (2019) oyununun satış tarihi belli oldu! Captain Price geri dönüyor mu?

Call of Duty Modern Warfare serisinin yeni (2019) oyununun fragmanı yayınlandı. Oyunun fragmanı ve satis tarihinin açıklanması büyük heyecana neden oldu.

Call of Duty Modern Warfare son oyunu icin motor değişikliğine giden yapımcı Activision, gerçekçi bir oyun vadediyor. Fragmandaki grafikleri ile önceki oyunlara göre birkaç basamak atladığı görülen Call of Duty Modern Warfare, savaşı bilgisayar ve oyun konsollarına getirecek.

Avrupa’dan Ortadoğu’ya kadar pek çok coğrafi bölgede geçecek yeni hikaye, modern savaşlarda kullanılan çok sayıda silah ve teknolojinin de kullanılmasına olanak sağlıyor.

Call of Duty serisinin yeni oyunu,üst düzey oyuncular için çok özel bir takım sürprizler de barındırıyor. Activision oyun tanıtımında, oyunculara daha önce yaşanmamış bir deneyim sunacakları iddiasında bulunuyor.

Serinin bir önceki oyununda hayatını kaybettiği düşünülen Captain Price, sürpriz bir şekilde yeni oyunda da yer alacak. Call of Duty hayranları için kaybının üzüntüye neden olduğu Price’ın dönüşü mutluluğa neden oldu.

CALL OF DUTY MODERN WARFARE SATIŞ TARİHİ

Call of Duty Modern Warfare serisinin son oyunun fragmanında, CODMW’nin satış tarihi de belli oldu. Peki, Call of Duty Modern Warfare ne zaman satışa sunulacak?

Fragmanla belirtilen tarihe göre Call of Duty: Modern Warfare oyunu yayın tarihi olan 25 Ekim 2019’da satışa sunulacak.

YENİ HARİTALAR

CODMW’nin yeni oyununun fragmanında özellikle Suriye iç savaşını andıran sahnelerin yer alması, oyunda Suriye de mi olacak sorularına neden oldu.

Şu ana kadar sadece oyunu geçeceği coğrafi bölgelerin adının kullanılması, yayınlanacağı tarihe değin muammaya neden olacak. Nitekim, tanıtım yazısında Avrupa ve Ortadoğu bölgelerinin olduğu belirtiliyor ancak ülkelere değinilmiyor.

Her halükarda, 2019 yılı oyunseverler için güzel geçmeye devam ediyor. Dün Death Death Stranding ve bugün de Call of Duty oyunlarının satis tarihlerinin belki olması büyük heyecana neden oldu.

BEYAZ BERELİLER (WHITE HELMETS)
Yeni Call of Duty Modern Warfare oyununda Suriye iç savaşında ilk yardım faaliyeti yapan Beyaz Bereliler (White Helmets) yer alması bekleniyor.Oyunda Beyaz Bereliler mensubu olarak enkaz altında kalan sivillerin kurtarılması görevinin de olacağı ifade ediliyor. (Mugayir)

https://youtu.be/bH1lHCirCGI
Call of Duty Modern Warfare oyununun fragmanı

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.